KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15207041
nr 1520 7041
Träsnitt
2 st, Japan, 1900-tal. Bildmått: 21x14,5, yttermått inklusive ram: 34x26 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:27:29
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)